Miracle Center - Portali i Grave

Miracle Center - Portali i Grave

Flokë të gjatë, një dekorim çuditërisht femëror, që nënkupton praninë e aftësive dhe njohurive të caktuara. Dhe, sigurisht, çdo nënë dëshiron që vajza e saj e vogël të duket bukur çdo ditë, por të vazhdojë me të gjitha tendencat e reja në krijimin
Vajzat moderne nuk duan më të jenë si princesha të pambrojtura. Superheroinat u bënë idhujt e tyre. Si Katniss nga The Hunger Games ose Lara Croft e patrembur. Është thjesht e pakëndshme për të kryer bëmat me flokë të lëshuar. Heroinat gjetën një rrugëdalje
Periudha e shtatzënisë është e mbushur jo vetëm me përvoja dhe ngjarje të gëzueshme, por edhe me ndryshime fiziologjike dhe psikologjike. Ndonjëherë është e vështirë për burrat të kuptojnë një grua shtatzënë, dhe gjithçka sepse ata nuk e dinë se si është! Në çdo tremujor të së ardhmes
Përshëndetje! Më thuaj, të lutem, cila mund të jetë arsyeja pse një person para së gjithash i kushton vëmendje aspekteve negative të jetës? Fakti është se nëna ime vazhdimisht ankohet te të gjithë për mua, pastaj për babin tim (burrin e saj), pastaj për MCH-në time. E veçanta
Marrëdhëniet familjare janë komplekse dhe të shumëanshme. Nëse lind pyetja se çfarë të bëj nëse nëna ime nuk më do, atëherë është e nevojshme ta kuptojmë atë në një mënyrë komplekse, pasi arsyet për këtë mund të jenë të ndryshme. Cila është më mirë: të duash apo të të duan? zbulojeni tani. Pse bëni
Pyetje psikologes: Fakti eshte qe une nuk ndjej dhe nuk shoh dashuri dhe mirekuptim per mua nga nena ime, meqenese gjithmone e telefonoj me shpresen se do marr mbeshtetje dhe mirkuptim prej saj, fjale te mira, por ne pergjigje Unë dëgjoj vetëm fjalë JO të mira. Për të mos qenë aty
Djali është në një stol në dhomën e zhveshjes së grupit, fajin e ke të gjitha, bërtet ai. Fytyra është skuqur, lotët shkëlqejnë në sy. Në vend që të veshë pantallona, ​​ai i tund me dorë, duke kërkuar: Thuaj-dhe-dhe! Ku është pjesa e përparme, ku është prapanica, më fluturojnë pantallonat para hundës. I humbur nga të bërtiturat
Ndjenjat kërkojnë kohë të lindin dhe të rriten. Shpesh ata jetojnë në mënyrë shumë efektive, por nuk kanë kohë për të jetuar një jetë emocionale. Jo vetëm për të gëzuar, por edhe për të vajtuar një herë. Jeta e tyre kalon si në një tunel - vetëm dritë në formën e një lloj qëllimi. Nëse
Maria Sozinova, stiliste në studion e bukurisë Britanna: “Ka tendenca në parukeri, ashtu si në modën e lartë. Në stinën e ftohtë, është zakon dhe madje konsiderohet praktikë e mirë t'i jepni flokëve një nuancë më të errët. Në këtë rast, paleta e ngjyrave duhet
Stilimi intim po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar në mesin e burrave dhe grave, por nuk është aq e lehtë të arrihet një lëkurë e lëmuar dhe seksi në vendet intime - kjo është një çështje delikate dhe kërkon aftësi dhe aftësi të caktuara. Nuk ka rëndësi nëse je grua apo burrë
Shumë gra turpërohen nga trupi i tyre ndërsa plaken. Një nga arsyet kryesore për këtë, shpesh pas lindjes së një fëmije, janë strijat e shëmtuara në trup. Sot revista online "Korolevnam.ru" do t'ju tregojë se si të hiqni strijat në shtëpi
Harta e faqes
Azerbajxhani shqiptare anglisht arab bullgare greke indonezisht italisht koreane Lituanisht polonisht portugeze rumun sllovake slloven Thai tamile turk Uzbekistan ukrainase frëngjisht kroate çeke estoneze